Alışveriş Listem 0

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular


1. Rize'de hangi turistik yerleri ziyaret edebilirim?


Rize, doğal güzellikleriyle ünlü bir şehirdir. Turumuzda genellikle Ayder Yaylası, Huser Yaylası, Pokut Yaylası, Gito Yaylası, Badara Yaylası ve Fırtına Vadisi gibi önemli noktaları ziyaret ediyoruz.Daha Fazla 

Keşfetmek için tur programımıza göz atabilirsiniz.


2. Tur ücretine neler dahil?


Tur ücretine ulaşım, rehberlik hizmetleri dahildir. Ayrıca tur programında yer alan giriş ücretleri ve ekstra aktiviteler hakkında bilgi almak için lütfen tur detaylarımıza göz atın.


3. Tur rezervasyonu nasıl yapılır?


Rize turu için rezervasyon yapmak çok kolay! Web sitemizdeki turlarımıza rezervasyon oluşturun biz sizinle  iletişime geçeceğiz. 


4. İptal ve iade politikanız nedir?


Tur iptali durumunda belirli bir süre öncesine kadar yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaktadır. İptal ve iade politikamız hakkında detaylı bilgi almak için rezervasyon sırasında bilgi alabilirsiniz.


5. Tur esnasında nelere ihtiyacım olacak?


Tur esnasında rahat yürüyüş ayakkabıları ve hava koşullarına uygun giysiler öneriyoruz. Fotoğraf makinenizi ve güzel anılar biriktirmek için enerjinizi yanınıza almayı unutmayın!

Batum Turu İçin 

GÜRCİSTAN’A GİRİŞ İÇİN SADECE YENİ TİP TC KİMLİK VEYA PASAPORT GEÇERLİDİR.  


Tur günü misafirden kaynaklı problemlerden dolayı Gürcistan'a yapılamayan girişlerden firmamız sorumlu değildir. Tur iadesi yapılmamaktadır

Kimlikle veya pasaportla yurtdışına çıkacak tur katılımcılarımızın en son yapılan değişiklikleri, uygulamaları, yasal düzenlemeleri takiple mükellef olduklarını ve acentemizin tur katılımcılarının sınır kapısından yurtdışına çıkışlarda sorun yaşanması halinde sorumlu olmadığımızı ve yurtdışına çıkışın veya resmi makamlar tarafından engellenmenizin tamamen kişisel sorumluluğunuzda olduğunu belirtiriz. 

Tüm katılımcılarımızın kimlikleri yeni, bebekler dâhi resimli olmak zorundadır.

18 yaşından küçükler için yanlarında anne ve babalarının bulunması zorunludur. Ebeveyinlerden biri çocukla birlikte değilse, çocukla birlikte olmayan ebeveyin (anne veya baba) diğer ebeveyine (anne veya babaya) noterden muvafakatname vermek durumundadır. Çocuğun velayeti eğer tek bir ebeveyine aitse bu durumda mahkeme ilamının sınır geçişi sırasında ibraz edilmesi zorunludur.